Obsah

Firmy v obci

Firmy v obci

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž
první předchozí
ze 3
poslední

Auxilium, o.p.s.

Poskytujeme sociální poradenství pro rodiny se zdravotně postiženými dětmi. Zajišťujeme osobní asistenci pro děti a osoby se zdravotním postižením, odlehčovací služby, klubové a rehabilitační aktivity. Nabízíme půjčovnu kompenzačních, rehabilitačních a stimulačních pomůcek a literatury.

Bar Vinárna

Provoz baru s nabídkou pizzy, zmrzliny, stáčených sudových vín, točené limonády a dalších nápojů.

Buddhismus Diamantové cesty linie Karma Kagjü

Nabízíme pravidelné veřejné meditace, literaturu o buddhismu a pořádání přednášek českých a zahraničních učitelů. Zaměřujeme se také na kurzy a výstavy umění tibetského buddhismu. Naším cílem je zprostředkování Buddhovo učení na úrovni Diamantové cesty. Vyučujeme metody práce s myslí a další.

Carbonex, spol. s r.o.

Výroba lisovaných tablet z dřevěného uhlí. Prodej dřevěného uhlí.

COOP JEDNOTA

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem potravin a průmyslového zboží. Prodáváme uzeniny, pečivo, mléčné výrobky, alkoholové i nealkoholové nápoje, ovoce, zeleninu a sušenky. Nabízíme masové konzervy, mražené potraviny včetně zmrzlin, drogistické výrobky a potravu pro zvířata

Cykloservis ZS Team

Prodej a servis jízdních kol, sportovních potřeb a doplňků. Skládání kol na zakázku. Sortiment zahrnuje silniční i horská kola MTB, trek a kross kola, dětská kola, elektro kola, dětské tříkolky a koloběžky, odrážedla a další. Nabídka raket na squash a tenis.

Daniel Šabršula

Provádím opravy hodin, hodinek a klenotů.

DiMOO, s.r.o.

Výroba kožených, koženkových a textilních komponentů a doplňků interiérů osobních automobilů. Nabídka hlavic a manžet řídících pák, rukojeti ruční brzdy, slunečních clon, loketních opěrek, bočních výplní dveří, palubních desek a další.

Dobrakola.cz

Internetový prodej jízdních kol, cyklistických potřeb a oblečení. Sortiment zahrnuje silniční i horská kola MTB, trek a kross kola, dětská kola, elektro kola, dětské tříkolky a koloběžky, odrážedla a další. Nabídka raket na squash a tenis.

Dušan Husička

Zabývám se pilařskou výrobou a impregnací dřeva.

Framun, s.r.o.

Nabízíme výrobu ventilátorů, příslušenství ke kotlům, průmyslové udírny a konvektomaty.

H + I TRADING COMPANY, s.r.o.

Nabídka plynových kondenzačních kotlů s plynulou regulací výkonu a regulovatelných průtokových ohřívačů. Prodáváme nabíjecí zásobník s integrovaným protiproudým výměníkem, čerpadlem a regulací. V našem sortimentu najdete solární sestavy k ohřevu teplé vody nebo ochranné a čistící kapaliny.

HT DVEŘE - Bezpečnostní dveře

Specializujeme se na prodej, montáž a servis bezpečnostních dveří do bytů, rodinných domů a komerčních prostor. Za kvalitu produktů mluví pozitivní zkušenosti a recenze stovek domácností a firem z celé České republiky. Můžete se přijít podívat na kompletní sortiment produktů na naši prodejnu.

Ing. Jiří Krchňák

Zabývám se vývojem, údržbou ekonomického softwaru pro účetnictví, skladovou evidenci i prodejny. Zajišťuji servis výpočetní techniky. Instaluji PC, sítě, připojení na internet. Nabízím zálohování a obnovu dat po havárii, tvorbu webových prezentací, údržbu softwaru a hardwaru.

Ing. Josef Galetka

Provádíme stavební projekční činnost a rozpočty.

INPO, spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou zápustkových výkovků. Výrobky dodáváme výrobcům automobilů a jejich subdodavatelům. Zajišťujeme technologie strojního opracování a provádíme finální opracování výkovků. Disponujeme laboratoří pro analýzu vstupních materiálů a výstupních výkovků, detekcí trhlin Tiede.

Jan Ostřanský

Provádím zednické práce všeho druhu, zateplování budov a fasád.

Jan Wagner - Truhlářství

Zajišťuji zakázkovou výrobu nábytku na míru - interierové posuvné dveře, kuchyně, vestavěné skříně. Vyrábím také kancelářský nábytek, předsíně a šatny, obývací a dětské pokoje, ložnice, postele, sanitární nábytek, originální dekorace a další specifický nábytek dle přání zákazníků.

Jan Žamboch - stolařství

Zabýváme se výrobou nábytku a zpracováním dřeva. Provádíme montáže schodišť. Nabízíme interiérový nábytek a vchodové či interiérové dveře. Vyrábíme jak jednotlivé díly tak i kompletní sestavy. Zajišťujeme 3D vizualizace celého interiéru.

Jana Ščotková

Nabízíme klasickou regenerační masáž, medovou detoxikační masáž, indickou antistresovou masáž hlavy, masáž obličeje a dekoltu teplými lávovými kameny, masáž celého těla teplými lávovými kameny, breussovu masáž, tradiční thaiskou masáž nohou, masáž proti celulitidě, dornovu metodu a další.

Jarmila Kaňáková

Zabýváme se maloobchodním prodejem řezaných, hrnkových či sušených květin. Dále nabízíme dárkové předměty, drobný textil a galanterii.

Jaromír Jakubík

Nabízíme rekvalifikační kurzy v oblasti CNC obrábění. Poskytujeme poradenství ve strojírenství.

Jaromír Uhřík

Zabývám se výrobou reklamních předmětů a potiskem opasků. Nabízím textilní, kožené a reklamní opasky, kožené a tesařské brašny.

Jaroslav Bártek

Nabídka hudebního vystoupení na svatbách, rodinných oslavách i večírcích.

Jiří Pončík

Nabídka zednických prací.

Jiří Staněk - Hruška

Prodej potravin, masa, uzenin, drogerie, spotřebního zboží, tabákových výrobků, ovoce a zeleniny. Pořádáme pravidelné letákové slevy a soutěže pro naše zákazníky. Nabízíme sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky či kuchyňské potřeby.

Josef Filák

Výroba a prodej čerstvého masa, masných výrobků a krajových specialit. Vyrábíme jak měkké výrobky, tak trvanlivé salámy, vařené výrobky, uzená masa a nechybí ani speciality a studená kuchyně. Novinkou jsou bezlepkové výrobky. Síť vlastních prodejen ve zlínském, jihomoravském a olomouckém kraji.

Josef Galetka

Zabývám se zpracováním individuálních kompletních projektů rodinných domů, garáží, pergol a altánů, oplocení. Dále nabízím zpracování položkových rozpočtů, inženýrskou a poradenskou činnost ve výstavbě, stavební dozor.

KÁMEN KwR KOVÁŘ, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme betonové prefabrikáty pro vnitřní i venkovní použití. Nabízíme ploty, tvárnice, krby, grily, obklady, zahradní architekturu jako vázy, truhlíky, pískoviště, montované stavby jako garáže, přístřešky, pergoly a městský mobiliář. Nabízíme celou škálu produktů v jednotném vzhledu.

#

Kamenolom

Prodáváme lomový přírodní kámen - pískovec. Kámen je vhodný do základů,cest, jezírek, opěrné zdi apod. Frakce do 200kg - cena 250Kč/t, frakce nad 200kg cena 260Kč/t. V ceně nakládka, smluvně možnost odvozu - Tatra 815. Ceny uvedeny bez DPH.

první předchozí
ze 3
poslední