Navigace

Obsah

Firmy v obci

Firmy v obci

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

Marek Londa

Nabízím montáže suchých staveb, sádrokartonu a kartonových podhledů. Realizuji drobné dřevěné stavby, altány, pergoly a podbití.

Marek nábytek

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, především kuchyňských linek a vestavěných skříní. Nabízíme také obývací sestavy či koupelnový a kancelářských nábytek. Ke kuchyním vypracujeme výkresy pro rozvod vody, odpadů, elektriky a přívodu plynu. Návrhy a realizace interiérů.

Martin Němeček

Provádění školení prodejních dovedností, telefonování, vyjednávání, asertivity a odborných znalostí realitního makléře. Nabídka mystery shoppingu.

Martin Němeček

Nabídka úklidových prací, čištění koberců, aut, sedaček a hrobů. Vyčištění koberce od pevných i vsáklých nečistot, ruční mytí a impregnace plastových částí, vysátí interiéru a kufru a extrakční čištění sedadel, stropů a všech čalouněných částí.

Martin Němeček

Poskytování služeb v oboru bezpečnosti práce a požární ochrany včetně koordinátora BOZP na staveništi. Nabídka revizí hasicích přístrojů a hydrantů.

Matousv.cz

Internetový prodej osobních ochranných pracovních pomůcek jako jsou elektrikářské, zámečnické, lesnické a revírnické brašny, brašny pro průvodčí, opasky, chrániče, kamaše, rukávníky a zástěry pro svářeče, zástěry pro kováře a podobně.

Matouš Vlček

Výroba a prodej osobních ochranných pracovních pomůcek jako jsou elektrikářské, zámečnické, lesnické a revírnické brašny, brašny pro průvodčí, opasky, chrániče, kamaše, rukávníky a zástěry pro svářeče, zástěry pro kováře a podobně.

Maysaa

Nabízím kurzy moderního orientálního tance a zumby. Zaměřuji se také na vystoupení.

MCR Technology, s.r.o.

Zabýváme se výrobou kovových součástek a obráběcích dílů a šedé litiny. Nabídka 3D měření. Výkonné spektrum zahrnuje opracování odlitků na klasických a CNC řízených karuselech (svislých soustruzích) a na CNC řízených obráběcích centrech s následným dalším opracováním na vrtačkách.

Milan Šabršula

Nabídka čalounických prací. Provádím opravy veškerého čalounického nábytku. Zajišťuji výrobu všech druhů matrací včetně zdravotních, čalounění dveří a auto-moto čalounění.

MILIMALA

Provádíme šití dekoračních bytových doplňků, laserové řezání a gravírování, výrobu razítek, štítků, jmenovek a dřevěných ozdob.Internetový prodej dekoračních bytových doplňků, štítků, jmenovek, razítek a dřevěných ozdob. Nabízíme knoflíky, visačky, vizitky a prostírání.Internetový prodej dekoračních bytových doplňků, štítků, jmenovek, razítek a dřevěných ozdob. Nabízíme knoflíky, visačky, vizitky a prostírání.

Miroslav Rájek

Zabýváme se chovem skotu a ovcí. Nabídka těžby a přibližování dřeva v těžko dostupných terénech.

Mojmír Vraj

Provozování autoservisu a pneuservisu. Nabídka mechanických a karosářských prací pro osobní a dodávkové vozy, přípravy a provedení STK.

Mynetcar.eu

Prodej předehřevu pro motory, pneumatik, disků a příslušenství pro automobily. Nabízíme letní i zimní pneumatiky, autoalarmy, sněhové řetězy, plechové či hliníkové osobní disky, šrouby ke kolům. Dodáváme také ohřevy sedadel, nabíječky baterie, povinnou výbavu automobilů, provozní kapaliny a další.