Navigace

Obsah

Firmy v obci

Firmy v obci

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

KÁMEN KwR KOVÁŘ, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme betonové prefabrikáty pro vnitřní i venkovní použití. Nabízíme ploty, tvárnice, krby, grily, obklady, zahradní architekturu jako vázy, truhlíky, pískoviště, montované stavby jako garáže, přístřešky, pergoly a městský mobiliář. Nabízíme celou škálu produktů v jednotném vzhledu.

#

Kamenolom

Prodáváme lomový přírodní kámen - pískovec. Kámen je vhodný do základů,cest, jezírek, opěrné zdi apod. Frakce do 200kg - cena 250Kč/t, frakce nad 200kg cena 260Kč/t. V ceně nakládka, smluvně možnost odvozu - Tatra 815. Ceny uvedeny bez DPH.

Karel Hradil

Provádíme opravy zahraničních i tuzemských vozidel včetně diagnostiky vozů přes PC a přípravy na STK. Dále pak nabízíme pneuservis, montáže tažných zařízení, výměny autoskel, karosářské práce, svařování či svařování hliníků.

KŮŽE, společnost s ručením omezeným

Vyrábíme postroje na koně, chomouty, podklady, darmovisy, opratě, jezdecké uzdy, vazáky, deky a podocasníky. Nabízíme sedla, obojky na krávy, vodítka pro psy, pracovní rukavice, ochranné pomůcky, brašny, myslivecké potřeby, otěže a ohlavy. Prodáváme sněžnice, potřeby pro hovězí dobytek a další.

KwR Kovář, s.r.o.

Provádění vulkanizace pryže na kovové povrchy včetně kovoobrábění a zajištění zámečnické výroby. Nabídka manžet a prachovek, silentbloků, pogumovaných tyčí, kol i kroužků. Výroba kotevních objímek, forem pro pryžové či plastové výrobky, výrobou a obnovou kovacích vložek, opracování svařenců.