Navigace

Obsah

Firmy v obci

Firmy v obci

# A Á B C Č D Ď E É Ě F G H CH I Í J K L M N Ň O Ó P Q R Ř S Š T Ť U Ú Ů V W X Y Ý Z Ž

Jan Ostřanský

Provádím zednické práce všeho druhu, zateplování budov a fasád.

Jan Wagner - Truhlářství

Zajišťuji zakázkovou výrobu nábytku na míru - interierové posuvné dveře, kuchyně, vestavěné skříně. Vyrábím také kancelářský nábytek, předsíně a šatny, obývací a dětské pokoje, ložnice, postele, sanitární nábytek, originální dekorace a další specifický nábytek dle přání zákazníků.

Jan Žamboch - stolařství

Zabýváme se výrobou nábytku a zpracováním dřeva. Provádíme montáže schodišť. Nabízíme interiérový nábytek a vchodové či interiérové dveře. Vyrábíme jak jednotlivé díly tak i kompletní sestavy. Zajišťujeme 3D vizualizace celého interiéru.

Jana Ščotková

Nabízíme klasickou regenerační masáž, medovou detoxikační masáž, indickou antistresovou masáž hlavy, masáž obličeje a dekoltu teplými lávovými kameny, masáž celého těla teplými lávovými kameny, breussovu masáž, tradiční thaiskou masáž nohou, masáž proti celulitidě, dornovu metodu a další.

Jarmila Kaňáková

Zabýváme se maloobchodním prodejem řezaných, hrnkových či sušených květin. Dále nabízíme dárkové předměty, drobný textil a galanterii.

Jaromír Jakubík

Nabízíme rekvalifikační kurzy v oblasti CNC obrábění. Poskytujeme poradenství ve strojírenství.

Jaromír Uhřík

Zabývám se výrobou reklamních předmětů a potiskem opasků. Nabízím textilní, kožené a reklamní opasky, kožené a tesařské brašny.

Jaroslav Bártek

Nabídka hudebního vystoupení na svatbách, rodinných oslavách i večírcích.

Jiří Pončík

Nabídka zednických prací.

Jiří Staněk - Hruška

Prodej potravin, masa, uzenin, drogerie, spotřebního zboží, tabákových výrobků, ovoce a zeleniny. Pořádáme pravidelné letákové slevy a soutěže pro naše zákazníky. Nabízíme sezónní dekorativní předměty, oblečení, hračky či kuchyňské potřeby.

Josef Filák

Výroba a prodej čerstvého masa, masných výrobků a krajových specialit. Vyrábíme jak měkké výrobky, tak trvanlivé salámy, vařené výrobky, uzená masa a nechybí ani speciality a studená kuchyně. Novinkou jsou bezlepkové výrobky. Síť vlastních prodejen ve zlínském, jihomoravském a olomouckém kraji.

Josef Galetka

Zabývám se zpracováním individuálních kompletních projektů rodinných domů, garáží, pergol a altánů, oplocení. Dále nabízím zpracování položkových rozpočtů, inženýrskou a poradenskou činnost ve výstavbě, stavební dozor.